Hotel Plzeň Trend

Garni hotel Trend se nachází v klidné částí západočeské metropole Plzeň. Nově zřízený hotel Trend nabízí hostů moderní ubytování a profesionální přístup personálu, což návštěvníkům zajisté příjde jako zpřijemnění pobytu. Hotel je situovaný na místě odkud je snadný přístup po celé Plzni.

Ubytování v hotelu Trend:
Hotel Trend nabízí pohodlné ubytování a standardní hotelové služby na jaké jsou hosté zvyklí z ostatních ubytovacích zařízení. Domácí atmosféra rodinného hotelu skloubená s osobním přístupem ke každému z hostů. Hosté mohou využít dlouhodobých pronájmů pro zaměstnance i náročné návštěvy vašich firem.Většina pokojů je vybavena sprchovým koutem, ostatní mají vanu a ve dvou apartmánech hydromasážní va­na.

Parkování v podzemních garážích. Pro motorkáře a cyklisty máme v podzemních garážích připraveny uzamykatelné boxy.

Poloha hotelu Trend:
Poloha v centru města Plzeň je výhodou hotelu je umístění v klidné části města. Při procházkách jistě hosté ocení polohu hotelu, který se nachází pouhých 200m od historického centra města a tudíž bude vše potřebné na dosah.

Okolí:
V těsné blízkosti hotelu je zábavní a nákupní centrum Plaza, multi­kino, mnoho restaurací, Avalon Business Center, historické jádro města – památky, divadla, galerie, muzea, zejména muzeum pivovaru Pilsner Urquell, a jiné zajimavosti.

Město Plzeň:
Město Plzeň bylo založeno na soutoku čtyř řek přibližně před 700 lety. Představuje kulturní centrum pro celý Západočeský region s památkově chráněným historickým jádrem, světově proslulým pivovarem a mnoha dalšími místy, hodnými vašeho zájmu. Najdete zde i množství nákupních center, z nichž Plzeň Plaza je doslova jen několik kroků od našeho hotelu. Velmi atraktivní je prohlídka samotného světoznámého plzeňského pivovaru nebo také rozsáhlého historického podzemí, které se rozkládá pod středověkým centrem města. V plzeňské zoologické zahradě najde návštěvník velké množství exotických zvířat, botanickou zahradu a dokonce i dinosaury v proslulém Dinoparku.

Hotel Plzeň Trend - Služba na recepci je 24 hodinHotel Plzeň Trend - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Plzeň Trend -  je k dispozici připojení na internetHotel Plzeň Trend - K hotelu přísluší parkovištěHotel Plzeň Trend - disponuje restauracíHotel Plzeň Trend - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Plzeň Trend - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Plzeň Trend - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Plzeň Trend - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Plzeň Trend - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Trend, Kovářská 13a
Plzeň 30100 Česká Republika
Hotel-Plzen-Kovarska@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Trend ubytování Plzeň Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: